Teke: Értékes győzelem Ajkán

Egy éve ilyenkor drámai döntetlenről írtunk, és már akkor is rendkívül szoros mérkőzést játszott a két csapat egymás ellen. A mai napon az 5.fordulóból elhalasztott meccset játszotta le a két csapat.

Az első sorban Bíró Patrik (554 fa) 2-2 szettel, de kevesebb fával elvesztette a pontot. Párja Rozmán Szabolcs/Bóka Róbert (519 fa) 4-0 szettaránnyal szintén elvesztették a pontot. Az első sor után 2-0 volt az ajkai csapatnak 65 fás előnnyel.

Második sorban azonban a csapat két VB-re utazó játékosa, Móricz Zoltán (595 fa) és Horváth Zoltán (572 fa) hozták párharcaikat és 65 fával többet dobtak a hazai Fodor Szilárd (572 fa) és Dr. Tóth Zoltán (530 fa) ellen.

Utolsó sorban az Európa kupa dinamikus duója Molnár Pál (571 fa) és Tóth Áron (561 fa) összesen 10 fával ütött több fát, mint a hazai Tóth László (549 fa) és Nagy Lajos (573 fa).
Ezzel a 10 fával a több ütött fáért járó két ponttal csapatunk 5-3-as győzelmet aratott.

Köszönjük a szurkolóknak a lelkes buzdítást, az ajkai csapatnak sok sikert kívánunk a bajnokság hátralévő részében.