Hétközi fordulóban a Körmend érkezik Répcelakra

2021. 04. 21. 17:30   Répcelaki SE-Körmend FC Megyei I. Bajnoki mérkőzés.

A vasárnapi izgalmakkal teli  győztes mérkőzést követően szerdán a Körmend látogat Répcelakra. Sok a hasonlóság a két csapatban,hiszen mind a két csapat harmincöt ponttal áll a tabellán,a házi góllövő lista élén Körmenden és Répelakon is tizenhét gólos játékos áll,Körmenden Sipos Bálint,míg Répcelakon Ódor Bálint mondhatja el magáról hogy esélyük van gólkirályi címet szerezni a bajnokságban. Az ősz folyamán Körmenden egy remek második félidőt produkálva Répcelaki siker született (5:2) Rumban már játszott Ódor Bálint és De Paula Alex,az egy mérkőzéses eltíltása után Tamási Roland is pályára lépett,sőt Alex és Roland gólt is szerzett. Hiányzott viszont Horváth Tamás,reméljük,hogy szerdán már Ő is bevethető lesz. Kérdéses Tóth Dominik játéka,akit sérülés miatt kellett lecserélni a vasárnapi találkozón. Már elkezdte az edzéseket Sipos Bence,lassan rá is számíthat ismét Balassa Péter,A vendégek nincsenek jó formában,az utolsó két mérkőzésüket elvesztették,hazai pályán a Celldömölk ellen kaptak ki(0:2) Vépen pedig szoros mérkőzésen maradtak alul.(1:2) Az összefoglalókban kiderül,hogy több hiányzója is volt a Körmendieknek.  A sok hiányzó ellenére elmondhatjuk hogy a csapat jó passzban van,az utolsó öt mérkőzésből négyszer győztesen hagyta el a játékteret a Répcelak,a Jánosháza elleni vereség szinte borítékolható volt,a távolmaradókat már nem bírta el a csapat. Mivel a Körmend és a Répcelak között pontegyenlőség van,kijelenthető hogy hat pontos mérkőzés elé néznek a csapatok. Rumban két arcát mutatta a Répcelak,az első játékrészben a gyengébbik én kerekedett felül,aztán Balassa Péter a szünetben ráncba szedte a csapatot és varázsütésre elkezdtek igazán küzdeni a játékosok,ami jó játékkal is párosult. Reménykedjünk,hogy a Körmend ellen a Rum elleni második félidőben mutatott játékkal rukkol elő ismét csapatunk,akkor meglehet a győzelem. Szerda délutánra jó és eredményes játékot! Hajrá Répcelak! Szerző: Finta László