U19: Vereség a rangadón.

Megyei I. U19 Bajnoki mérkőzés.   Répcelaki SE-Jánosháza VSE 0:1 (0:0)

Répcelaki SE: Németh Máté. Szabó Balázs. Horváth Richárd. Tokaji Dániel, Szabó Bálint. Baranyai Kevin. Vörös Ábel. Kovács Gábor. Varga Levente. Juhász Ádám. Németh Balázs.

>>A mérkőzés jegyzőkönyve>>

A mérkőzés előtt a vendégek az első a Répcelak pedig a harmadik helyről várhatta a találkozót. Fiataljaink sokáig az első helyen álltak a tabellán,ám a jelenlegi keret gyengébb mint ősszel volt,így a sok elhullajtott pontot követően visszacsúszott a dobogó harmadik fokára.                                                                                                                                  A mérkőzés első felében  a vendégek rányították a játékot,a Répcelak kontrákkal próbálkozott,elöl Németh Balázst próbálták játékba hozni társaik. Csapatunk masszívan védekezett,a vendégek nem nagyon tudták áttörni a hazai reteszt.  A második félidőben sem változott a játék képe,a vendégek voltak mezőnyfölényben,míg a Répcelaki fiatalok jól szűrték meg a vendég támadásokat. Már úgy tűnt,hogy a két csapat összecsapásából nem születik gól,ám a mérkőzés 77. percében,a jól játszó,eddig huszonegy gólt szerző Zsáka Imre cselezte be magát a büntető területre,majd a kapus mellett a jobb alsó sarokba passzolt. 0:1 A hátralelvő időben csapatunk mindent elkövetett az egyenlítés érdekében,de gólt nem sikerült szerezni,így a végig mezőnyfölényben játszó vendégek megérdemelt győzelmet arattak a jól küzdő Répcelaki fiatalokkal szemben. Németh Máté végig védte a találkozót,majd ezt követően a felnőtt mérkőzést is. hiszen a felnőttek kapusa Tóth jenő egy hete megsérült. A fiatal kapusnak nem volt egyszerű megbírkózni ekkora teherrel,elismerés hogy bevállalta a száznyolcvan percet! Folytatás jövő vasárnap Rumban.  Szerző: Finta László                           >>További képek>>