Nyáron is pezseg az élet a Répce Sportcsarnokban!
Júliusban nálunk táborozott a helyi utánpótlás kézilabdacsapat, s vendégeink voltak az utánpótlás labdarúgótábor kis sportolói is. Megkezdődtek a tömegsport edzései: zajlik már a karate, kettlebell, jóga és a kötélugrás. A konditeremben is egymást váltják a lelkes sportolók.
Júliusban több edzőmérkőzéssel is megörvendeztette lelkes támogatóit a Répcelaki SE kosárlabda csapata – csütörtök esténként igazi meccshangulat uralkodott a csarnokban. Már alig várjuk, hogy újabbak kövessék!
Sportcsarnokuk felújítása miatt a felkészülési időszakukban már egy hónapja nálunk folyatja edzéseit az NB 2-es büki kézilabdacsapat, valamint augusztustól mindennapos vendégünk a szombathelyi HALADÁS NB1/B-s Kézilabda Klub, akik szeptemberben bajnoki meccset játszanak majd falaink között; s az is lehet, hogy addig még további edzőmeccsnek is örülhetünk.
Augusztus második hetétől a helyi kézilabda felnőtt- és utánpótlás csapataink is megkezdik felkészülésüket, hogy szeptembertől már bajnoki meccseiken együtt szurkolhassunk nekik.
Ha augusztus, akkor csillaghullás! A legintenzívebb időszak a hónap végén 10-15-e között várható. Csodáljuk meg ezt az égi jelenséget együtt a családdal a Sportcsarnok előtt berendezésre kerülő pihenőtéren! Váljon valóra minden kívánságunk! Örömmel várjuk a sportos életet élőket vagy magukat kipróbálni vágyókat a 08.12-én megrendezésre kerülő éjszakai futáson!
Tervezetten augusztus 15-től nyit már a sokak által várt büfé, amely egészséges kínálatot nyújtva hétközben délután és esténként, valamint rendezvények alkalmával látja majd vendégül a csarnok látogatóit.
Augusztus 3. hetében saját rendezésű „Kincses erdő alkotótábor”-ba invitáljuk a helyi 6-10 éves korosztályt, amely a hagyomány, a mozgás és a mesék világában mozogva nyújt értékes napközbeni időtöltést a gyerekeknek. Van még néhány szabad helyünk!
A nyár végétől szokott heti menetrendje szerint megkezdődnek az aerobik edzések is, míg az iskolakezdéssel a Ritmikus Sportgimnaszika tréningek és a Jóga foglalkozások Zita nénivel.
09.01-jén kerül megrendezésre a Hypo-Mosonmagyaróvár kézilabda felkészülési találkozó, melyen két igazán motivált együttes csap majd össze! Jegyek korlátozott számban még kaphatóak!
Szeptembertől koradélutánonként az előző NB1-es Futsal bajnokság 6. helyezettje, a Swietelsky-Haladás VSE Futsal csapata rúgja majd nálunk a bőrt.
Programjainkról további infomációkat kaphatnak a Répce Sportcsarnokban vagy folyamatosan frissülő Facebook oldalunkon: www.facebook.com/sportcsarnok.repcelak