Népes mezőny gurított a 2019-es Kiss László emléktornán

Augusztus 8. és 11. között került sor a Répcelaki SE 4 sávos tekecsarnokában a 2019. évi, amatőr és igazolt versenyzők, csapatok számára meghirdetett Kiss László emléktornára, amelyen ezúttal közel 170 sportoló mérette meg magát.

Az immár ötödik alkalommal kiírt kupa igazolt női egyéni kategóriájában Tóth Kinga (Csak csajok, 563 fa) végzett az élen, a férfiak mezőnyében Szente Szabolcs (Attila Friend's II., 632 fa) érte el a legjobb eredményt, igazolt férfi csapatban a ZTK F.M. Vas (2423 fa) állhatott fel a képzeletbeli dobogó legfelső fokára, a hölgyek hasonló kategóriájában pedig a Csak csajok győzött (2149 fa).

Az amatőr férfi különítmények között tarolt a Csercsics Faipari II. (1102 fa), egyéniben pedig Cibók Gyula (303 fa). Vegyes kategóriában az S.I. Munkaruha (1078 fa) győzött, míg a hölgyek között Neubauer Andrea (Litovel SE, 262 fa) gyűjtötte be az első helyezettnek járó díjat.