Az első félidő eldöntötte a mérkőzés sorsát.

Schott Lukácsháza SE-Répcelaki SE 2:0 (2:0)                                                                                                                                                                                                                                                                       Répcelaki SE:                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                   Tóth Jenő. Tóth Dominik. Rácz Milán. Tamási Roland. Havasi József.(Vass Benjamin.46') Sipos Bence. Horváth Tamás. Prystupa Kristóf.  Tokaji Dávid.(Tóth Dávid 59') Verasztó Barnabás.(Ódor Bálint.(56') De Paula Alex.

Az ősszel elmaradt négy forduló miatt a szövetség úgy döntött hogy a tél közepén kell pótolni a mérkőzéeket az amatőr megyei bajnokságban,ahol nyoma sincs fűtött pályáknak és a nézők sem követhetik a tv közvetítéseket a képernyők előtt.  Viszont vannak már műfüves pályák,így a Lukácsháza úgy döntött,hogy nem terheli a saját gyepszőnyegét,és bekérezkedett a Király SZE otthonába.  A mérkőzés előtt a két csapat között hat pont volt a kükönbség a 'hazaiak' javára,igaz egy mérkőzéssel többet játszottak. tehát hat pontos mérkőzésre léptek pályára a felek.                                                                                                                                                                                                                                  Az első két percben még jó benyomást keltett csapatunk,aztán a harmadikban jött a hidegzuhany: Egy kapu előtti kavarodásban lehetett volna felszabadítani,de ez nem történt meg,a labda pedig Dan Gergő elé került,aki közelről a kapuba juttatta a labdát. 1:0 A korai gól rányomta a bélyegét az első játékrészben a vendégek játékára. A hazaiak jobban játszottak,de inkább a mezőnyben gyűrték egymást a felek. A játékrész hajrájában a 41. percben egy Lukácsházai beadást követően a kipattanó labda pontosan Horváth Máté elé pattant,aki egyből a kapuba juttatta a játékszert. 2:0 Az első félidőben mutatott játék alapján a pályaválasztók megérdemelten szereztek két gólos előnyt.                                        A második játékrészben Balassa Péter cserékkel próbált változtatni a csapat játékán,ez sikerült is,hiszen támadóbb és veszélyesebb játékkal rukkolt elő a Répcelak,de csak kapufát sikerült eltalálni. A hazaiak őrizték a kétgólos előnyüket,amit a mérkőzés végéig sikerrel véghez vittek,így megérdemelt Lukácsházai siker született Újperinten. Csapatunk csak a második félidőben tudott felmutatni abból a tudásból amire képesek,de ez ma kevésnek bizonyult a masszív Lukácsháza ellen. A pályaválasztóknak gratuláció a győzelemhez.  Nincs sok idő a bánkódásra,hiszen jövő hétvégén folytatódik a bajnoki küzdelem,és a tabella harmadik helyén álló Király SZE érkezik Répcelakra,akik ma a Sárvárt verték hazai pályán 3:2-re! Aztán lesz itt mérkőzés majd szerdán,lesznek dupla hétvégék,ahol péntek-vasárnap ütemben lesznek találkozók. Mindez az amatőr megyei I. bajnokságban. Kérdés hogy a hétközi fordulókban hogy fogják összeszedni az U19-et a csapatok,de igaz lesz ez a felnőttekre is,ahol munkahelyi elfoglaltságok miatt is lehetnek majd hiányzók,tehát azok lesznek előnyben,akik hosszú kispaddal rendelkeznek.  Reménykedjünk hogy a folytatás jobb lesz! Hajrá Répcelak!  Szerző: Finta László                                A mérkőzés jegyzőkönyve