U19: Magabiztos győzelem Szarvaskenden

Lorry GM kft-Répcelaki SE 0:5 (0:2)                                                                                                                                                                                                                                                                                                                           Répcelaki SE: Németh Máté. Szabó Balázs. Horváth Richárd. Tokaji Dániel. Szabó Bálint. (Csóka Olivér.55') Lékai Csongor.. László Krisztián. Baranyai Kevin. Varga Levente. Kovács Gábor. Németh Balázs.  Gsz.: Baranyai Kevin. 31'  Németh Balázs. 35' 64' 71' 82'

Szombaton meglepetésre hazai pályán kikapott a Celldömölk,így egy Répcelaki győzelem esetén tovább nőhet a listavezető és a második helyezett közötti különbség. Egy hete gólzáporos győzelemmel feledtette a Jánosházi fiaskót utánpótlás csapatunk.                                                                                                                                                                                                                                                        Vasárnap a tabella utolsó helyezettjéhez,a pont nélkül álló  Szarvaskendre látogatott utánpótlás csapatunk. A mérkőzés első játékrésze Répcelaki fölénnyel telt,a hazaiak lelkesedéssel próbálták pótolni a két csapat közötti tudás beli különbséget. Az első fél órában derekasan védekezett a hazai csapat,aztán a 31. percben Baranyai kevin megtörte a jeget,és vezetést szerzett csapatunknak.  A hazaiakat megzavarta a gól,hiszen négy perc elteltével a 35. percben Németh Balázs tovább növelte az előnyt. Az első félidőben az eredmény már nem változott így két gólos vendég vezetésnél fordultak a felek a második játékrészre.

122719361 2120056921458777 2181080336377183521 o

Van ok a vidámságra fiataljainknak.

Répcelaki fölény és hazai lelkes játék jellemezte a második etapot,a Szarvaskend nem adta fel,de kapura nem tudtak veszélyt teremteni. Viszont amikor csapatunk kellő képpen koncentrált,akkor szépen folyt lábról lábra a labda,ekkor lehetett tapasztalni a minőségbeli különbséget a két alakulat között. Németh Balázsra volt kiélezve a játék,a támadó többször kapott remek labdát,amivel aztán kapura törhetett és lőhette a gólokat. A fiatal támadó a második játékrészben még háromszor talált be a hazaiak kapujába.  Nagy fölényben a mérkőzés során nem volt utánpótlás csapatunk,de a szép támadásoknak és Németh Balázsnak köszönhetően ilyen arányban is megérdemelt győzelmet aratott. Ezzel a győzelemmel megerősítette vezető pozícióját utánpótlás csapatunk. A jövő héten a Sárvár látogat Répcelakra,az utánpótlás csapatuk magasabb osztályban szerepel,így fiataljainkra pihenő vár. Majd két hét múlva számunkra nem lesz forduló,hiszen a felnőtt mezőny tizenhét csapatból áll,és most érkezett el az idő,amikor számunkra kimarad egy forduló. Három hét múlva pedig Lukácsházára látogatnak csapataink. A győzelemhez gratuláció! Szerző: Finta László  >>A mérkőzés jegyzőkönyve>>        >>További képek>>