Jó játékkal gólzáporos győzelem

Répcelaki SE-Rum KSC 6:0 (2:0)                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                  Tóth Jenő. Rácz Milán. Horváth Tamás. Prystupa Kristóf. Havasi József. Tóth Dávid. (Németh Bence.61')Tóth Dominik. Tamási Roland.(Verasztó Barnabás. 65') Ódor Bálint.(Molnár Csaba 74') Tokaji Dávid. De Paula Alex.(Ódor Gergő.83')  Gsz.: Ódor Gergő 15'   De paula Alex. 35' 54'    Tamási Roland 47'   Tokaji Dávid 63'  Németh Bence 88'

Jó formában várta a Répcelak a gyengélkedő vendég Rumi alakulatot. Jó előjel volt az ifjúsági találkozó,ahol nyolcszor vették be a vendég kaput fiataljaink. A két csapat tabellán elfoglalt helye és az elmúlt mérkőzéseiket nézve a Répcelak volt az összecsapás esélyese.                                                                                                                                                                                                                                        Esélyeshez méltóan kezdte a mérkőzést csapatunk,fölénybe kerekedett,és lehetőségeket alakított ki a vendég kapu előtt. A 15. percben formás támadás végén Ódor Bálint kapott labdát a büntető területen belül,aki mintegy tizenkét méterre a kaputól kirúgta a bal alsó sarkot. 1:0  A gólt követően kiegyenlítetté vált a játék,a vendégek megpróbáltak támadásokat vezetni,de ezekben nem volt meg az átütő erő.  Viszont a hazai támadásokban benne volt a lehetőség és a veszély. A 35. percben Tokaji Dávid  lépett ki a védők közül és a kapusra vihette a labdát,majd a kapus mellett eltolta a játészert,ám a hálóőr elütötte a támadót. A játékveztő büntetőt ítélt,majd a szabálytalankodó kapust kiállította. Azért azt megjegyezhetjük,hogy kétszer nem szokás büntetni,itt ez történt a kiállítást követően. A labda mögé De Paula Alex állt,aki a kapus felett  a kapu jobb oldalába helyezett. 2:0  A félidő halyrájában Alex  lövését védte  bravúrral a csereként beállt ifjúsági kapus.  Összességében teljesen megérdemelt Répcelaki vezetésnél fordultak a felek a második játékrészre.

121713313 2110950332369436 4999199238170391622 o

A jól játszó és gólt szerző Ódor Bálint végez el szabadrúgást az első félidőben

A második félidő nehezen akart elkezdődni,hiszen már kint volt a Répcelak és a játékvezető,ám a vendégek csak húsz perc elteltével,öt perc késéssel érkeztek meg. Szóval a félidő elején Tamási Roland  szerzett labdát majd a kapusra vihette a játékszert,aki mint a vizilabdában gólhelyzetben a kapussal szemben addig csinált lövő  cselt,amíg a kapus el nem tűnt a víz alatt,ez esetben a hálóőr elfeküdt a támadó pedig higgadtan a kapu jobb sarkába emelt. 3:0  Nem sokat kellett várni  a következő hazai találatra,az 54. percben a vendég térfelének közepétől szép passzokkal került egyre közelebb a Répcelaki támadás a vendég kapu elé,majd egy kiugratást követően már csak szabálytalanul tudták megállítani a támadást a vendég védők,a játékvezető megint a bünető pontra mutatott. A labda mögé ismét De Paula Alex állt, aki magabiztosan a jobb alsó sarokba gurított.  4:0   Hazai támadások közepette a 63. percben egy bal oldali beadás átszállt a hosszú oldalra a kapu elé,ahol érkezett Tokaji Dávid,aki egyből a kapuba lőtte a labdát.  5:0   A gól  után visszavett az iramból csapatunk,a vendégek is tudtak támadásokat vezetni,de veszély továbbra sem volt ezekben a támadásokban.  A mérkőzés hajrájában ismét magára talált csapatunk,megint gólveszélyt teremtett a vendég kapu előtt. A 88. percben a bal oldalon Németh Bence ment el, majd a büntető területen belül a kapus mellett a hosszú sarokba lőtte a labdát.  6:0  A szurkolók még szerettek volna egy találatot,de az utolsó percek már nem hoztak igazi helyzetet,de így is gólzáporos hazai győzelem született.

121821446 2110949829036153 3201577075699356323 o

Répcelaki gólöröm a második félidőben

Jó és eredményes játékkal,a gólhelyzeteket jó arányban kihasználva ilyen arányban is megérdemelt Répcelaki siker született. A vendégek csak asszisztálni tudtak a fölényes hazai győzelemhez. Jövő héten ahhoz a Szarvaskendhez látogat csapatunk,akik a mai nap 7:0-ra kikaptak a Sárváron.  A mai győzelemhez és a mutatott játékhoz gratuláció a csapatnak! Szép volt fiúk! Hajrá Répcelak! Szerző: Finta László         >>A mérkőzés jegyzőkönyve>>        >>További képek>>