U19: A rengeteg kimaradt helyzet a végén megbosszulta magát.

Labdarúgás hírek Finta László Találatok: 248

U19: Egyházasrádóci SE-Répcelaki SE  2:2 (1:1)

Répcelaki SE:                                                                                                                                                                                                                                                                                                  Németh Máté. Szabó Balázs. Horváth Richárd. Csontár Péter. László Krisztián.(László Dániel.64') Varga Levente. Szabó Bálint. Kovács Gábor. Tengelits Patrik. Gecse Bence. Németh Balázs.   Gsz.: Németh Balázs 33'  72'

Három meghatározó játékosát volt kénytelen kihagyni a keretből Graszl Károly és Tóth Zsolt. Verasztó Barnabásnak kivették a lábából a csavarokat,így meg kell várni míg a helye beforr,ez pár hetet vesz igénybe. Lékai Csongor a felnőtt keretbe kapott helyet a kispadon,míg Gresu Zsolt egyéb okokból kifolyólag maradt távol a találkozótól. Viszont Németh Balázs visszatért Sárvárról. A hazaiak az utolsó előtti helyen álltak nyolc ponttal,tehát még tartalékosan is a győzelem volt az elfogadható eredmény.                                                                                                                                                                                                                                    A mérkőzés eleje vendég rohamokkal kezdődött,majd enyhe fölénnyel folytatódott a találkozó,Répcelaki helyzetekkel. A hazaiak elvétve értek el a kapuig,nem okoztak veszélyt kapura.  A 33. percben a sok kihagyott helyzetet követően megszerezte a vezetést utánpótlás csapatunk: Egy Répcelaki támadást követő beadás Németh Balázst talált meg a büntető pont környékén,a támadó fordulatból a bal felső sarokba rúgta a labdát. 0:1 Öt perc elteltével 38. percben egyenlítettek a hazaiak: Egy ártatlannak tűnő beadás két Répcelaki védő közé érkezett,nem szóltak egymásnak,így a játékszer lecsorgott az egymást zavaró védőkről,a labda pedig Banyik Csabához került,aki közelről a kapuba pofozta az ajándékba kapott labdát. 1:1 A hátralévő percekben nem született gól,így a második félidőre maradt a döntés.

87555371 1872601389537666 3325671268388175872 o

A télen visszatért Németh Balázs két gólt szerzett a nyitó fordulóban

A második játékrész is ott folytatódott ahol az első abba maradt,vendég fölénnyel és helyzetekkel,a hazaiak inkább védekezésre koncentráltak. A 72. percben ismét vezetést szerzett csapatunk: Középen ment a vendég támadás,a labda a csereként beállt László Dánielhez került,aki sarokkal egyből indította a védők között Németh Balázst,aki lefutotta a védőket,majd kicselezte a kapust is, majd az üres kapuba passzolt. 1:2 A mérkőzés hajrájához érve kiegyenlítődött a játék,de nem volt továbbra sem helyzete a hazaiaknak. Egészen a 87. percig a tűzzel játszott utánpótlás csapatunk,hiszen több lehetőséget is elszórakoztak,míg a hazaiak egyre többször próbálkoztak támadásokat építeni. A 87. percben aztán egy jól eltalált lövés Németh Kristóf révén utat talált a kapu bal alsó sarkába 2:2 A hátralévő időben már hiába volt az egykapus játék,gólt nem tudott szerezni csapatunk,így meglepetésre a hazaiak egy pontot szerezni tudtak a listavezetőtől. Tanulságos mérkőzésen mint a mesében a róka,kiénekelte a holló szájából ez esetben a két bajnoki pontot. Folytatás szombaton Lukácsháza ellen,hazai környezetben lehet javítani! Szerző: Finta László

87838718 1872602302870908 6210788873434300416 o

További képek:                                                                                                                                                                                                                                                                                         A mérkőzés jegyzőkönyve:     http://ada1bank.mlsz.hu/match?itemId=1473813&evad=52&szervezet=18&verseny=20841&fordulo=16