Rengeteg hiányzóval kezdődtek meg a hétvégén a felkészülési mérkőzések.

Két mérkőzés,két vereség.

A hétvégén pénteken és szombaton az edzések mellett elkezddődtek a felkészülési mérkőzések. A két mérkőzésre rányomta a bélyegét a rengeteg hiányzó. Fél felnőtt és a fél U19-es vegyes,szűk tizenhármas keret állt Balassa Péter rendelkezésére.  Pénteken a Győri ETO U19-es csapatával mérte össze tudását vegyes csapatunk. Láthatóan az ellenfél fiataljai előbb kezdték meg a felkészülést,egységes csapatot alkotva,szép támadásokat vezetve kilenc góllal terhelték meg csapatunk hálóját,jobbára csak asszisztálni tudtunk a tehetséges fiatalokkal rendelkező ETO utánpótlás gárdájának. Aztán másnap délelőtt az NBIII-as Pápa látta vemdégül a Répcelaki SE labdarúgó csapatát,érdekeség,hogy Alex és Horváth Tamás személyében két korábbi Pápai játékos szerepel Répcelakon.  Már az 5. percben megszerezte a vezetést a hazai csapat a stadion mögötti műfüves pályán,majd az első félidőben még négyszer találtak be a vendégek kapujába,amire csak egy alkalommal érkezett Répcelaki válasz,így négy gólos hazai vezetésnél fordultak a felek a második játékrészre. A hazaiak huszonkét játékosnak adtak játéklehetőséget,így a második félidő kiegyenlítettebb játékot hozott,de így is két alkalommal mattolták a vendég védelmet,így fölényes hazai győzelem született. Szerdán este könnyebb,de nem könnyű ellenféllel szemben mérkőzik meg csapatunk,Lövő lesz az ellenfél. Bízzunk benne hogy lassan kialakul a tavaszi keret,amivel felveheti a versenyt a megyei bahnokság élén álló csapataival a Répcelaki SE.                                                                                                                                            Eredmények: Győri ETO U19-Répcelaki SE 9:0 (5:0)   Perutz FC-Répcelaki SE 7:1 (5:1)                                                                                                                                                          Szerző: Finta László

A Répcelaki Sportegyesület 1948 óta működik. Jelenleg 3 szakosztály tartozik az egyesületbe.