U19: Közepes játék is elég volt a fölényes győzelemhez.

Rábapatyi KSK-Répcelaki SE 0:5 (0:3)                                                                                                                                                                                                                                             Répcelaki SE:  Németh Máté.(Csóka Olivér.46') László Dániel. Szabó Balázs.(Varga Levente.69') Gecse Bence.(Lékai Csongor.54') Horváth Richárd. László Krisztián. Gresu Zsolt. (Csontár Péter.46') Tengelits Patrik. (Szabó Bálint.46') Kovács Gábor. Gömböcz Péter. Verasztó Barnabás.    Gsz.: Gecse Bence 15'     László Krisztián. 40' 44' 68'  Verasztó Barnabás. 73'

Az első és az utolsó helyezett összecsapására került sor vasárnap kora délután Rábapatyon. Míg fiataljaink tíz győzelem mellett egy döntetlennel vezetik a tabellát,addig a házigazdák pont nélkül az utolsó helyről várták a találkozót.                                                                                                                                                                Ahogy azt várni lehetett csapatunk kezdte jobban a találkozót,mezőnyfölényt harcolt ki,és a 15. percben Gecse Bence megszerezte a vezetést.  Továbbra is vendég fölénnyel telt a találkozó,de egészen a félidő hajrájáig nem sikerült gólt elérnie fiataljainknak. A hazaiak lelkesen játszottak,nem adták könnyen a bőrüket. Aztán az utolsó öt percben László Krisztiánt hozták két alkalommal is helyzetbe társai, a támadó pedig mind a két esetben élt a lehetőséggel és a szorosnak hitt első félidő végén három gólosra növelte az előnyét csapatunknak.

74286887 1757899777674495 6357459683015393280 o                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                         Harc  a labdáért a második félidőben.

A második játékrészben sokáig nem forogtak veszélyben a kapuk,a hazaiak is tudtak támadásokat vezetni,de ezekben a próbálkozásokban nem volt átütő erő. A hogy telt az idő egyre több lehetőség maradt kihasználatlanul a hazai kapu előtt.  Aztán a 68. percben egy szép támadás végén megint László krisztián került helyzetbe és a jó napot kifogó támadó most sem hibázott,higgadtan lőtt a hazai kapuba.  Öt perc elteltével a 73. percben Verasztó Barnabás ment el a bal oldalon,lefutotta a védőjét,majd a büntető területen belül kirúgta a hosszú sarkot,a labda pedig a kapuba vágódott. A hátra lévő időben mezőnyjáték folyt a pályán,a hazaiak becsületesen hajtottak,míg csapatunk kissé kényelmesen szűrte a támadásokat,gólt már nem született,így közepesnek mondható játékkal is hozta a kötelező győzelmet.

74307998 1757900041007802 3663456809697411072 o

A jövő hétvégén a második helyezett Vasvár érkezik Répcelakra,tehát nagy rangadó vár fiataljainkra. A Vasvár csupán négy pontra van csapatunk mögött,tehát lesz miért kilátogatni az U19-es mérkőzésre is! A csapat megérdemli hogy több szurkoló bíztassa őket a fontos összecsapáson  szombat délután. A győzelemhez gratuláció! Hajrá Répcelak!                                                                                                                                                                                            Szerző: Finta László                                                                                                                                                                                                                                                                            >>további képek>>                                                                                                                                                                                                                                                                   A mérkőzés jegyzőkönyve: https://adatbank.mlsz.hu/match/52/18/20841/13/1473789.html

László Krisztián háromszor(középen) Verasztó Barnabás(Balra) egyszer  Gecse Bence(jobbra) egyszer talált be a kapuba.