U14: Hazai győzelmével a második helyen zárta az őszt utánpótlás csapatunk.

Répcelaki SE-CVSE Vulkánfürdő 3:1 (3:1)                                                                                                                                                                                                                                      Répcelaki SE: Németh Hunor. Horváth Zénó. Hatos Dominik.(Balogh Milán.69') Mesterházi Áron. Horváth Márk. Soós Ferenc.(Horváth Nimród.65') Soós Levente. Varga Bálint.(Németh Olivér.57')        Gsz.: Gere krisztián. 22' 33'     Soós Ferenc. 28'

Az ősz utolsó fordulójában a Celldömölk látogatott Répcelakra. A vendégek a középmezőnyben helyezkednek el,az idén a celldömölki utánpótlás csapatok lényegesen gyengébben szerepelnek,mint ahogy azt az évek során megszokhattuk tólük.  Ellentétben a Répcelak két utánpótlás csapatával,hiszen az U19 bajnoki címre tör az őszi idényben,míg U14-es csapatun k a második hely megszerzéséért szállt síkba szerda délután.                      Meglepetésre a 4. percben egy védelmi megingást követően a vendégek szerezték meg a vezetést Kuczor Gergő révén. 0:1 A gólt követően csapatunk mindent elkövetett az egyenlítés érdekében,próbált mezőnyföléynt kiharcolni és helyzeteket teremteni a vendég kapu előtt. A 22. percben a hazai támadások meghozták az egyenlító találatot: Egy szögletet követően a játékszer a kapu elé csavarodott,ahol a csoport góllövő lista vezetője Gere Krisztián érkezett,aki közelről a kapus mellett a kapuba lőtt. 1:1 Továbbra is támadásba maradt utánpótlás csapatunk,sorra vezette a támadásokat.  A 28. percben a hazai offenzíva ismét gólt eredményezett: Gere krisztián szép csellel játszotta magát tisztára,majd középre adott,ahol Soós Ferenc már várta a menetrendszerűen érkező labdát,a fiatal játékos pedig egyet igazított,majd a kapuba vágta a játékszert.,ezzel megszerezte a vezetést csapatának. 2:1 Nem sokat kellett várni a harmadik találatra,a 33. percben ismét Gere Krisztián volt eredményes: Egy szögletet követően test csellel tisztára játszotta megát,majd a középre érkező labdát a kapuba fejelte 3:1 Ami azt is jelentette,hogy két gólosra növelte csapata előnyét és gyakorlatilag tíz perc alatt lerendezték fiataljaink a találkozót,hiszen a második játékrészben már nem esett gól,Csorba János pedig kihasználta a csere lehetőségeit. Helyzetek ugyan kialakítottak a csapatok,de gól nem esett,így végül megérdemelten és magabiztosan tartotta itthon a bajnoki pontokat a lelkesen játszó Celldömölki gárdával szemben utánpótlás csapatunk. Ezzel a győzelemmel a második helyről várhatjuk a tavaszi idényt.  Gere Krisztián a góllövó lista első helyén végzett huszonegy találattal,amihez gratulálunk a fiatal tehetségnek! A győzelemhez és az ősszel mutatott játékhoz,eredményességhez hatalmas gratuláció az egész csapatnak és Csorba János edzőnek! hasonló tavaszt kívánunk fiataljainknak! Hajrá Répcelak!    Szerző:  Finta László                                                                                                                                                                                                                                                                        A mérkőzés jegyzőkönyve: https://adatbank.mlsz.hu/match/52/18/21171/9/1479543.html

Gere Krisztián beadását követően Soós Ferenc talált a kapuba.