U19: Győzelem Bükön. U14: Vereség Sárváron.

Labdarúgás hírek Finta László Találatok: 225

U19: Büki TK-Répcelaki SE 2:4 (1:2)                                                                                                                                                                                                                                                     Répcelaki SE: Németh Máté. Szabó Balázs. Gecse Bence.( Csontár Péter.50') Horváth Richárd. László Krisztián.(László Dániel.50') Gresu Zsolt. Verasztó Barnabás. Tengelits Patrik. Varga Levente.  Kovács Gábor. Lékai Csongor.  Gsz.: Gresu zsolt. 17' 85'  Szabó Balázs. 45'  Verasztó Barnabás. 73'                                                                 A mérkőzés jegyzőkönyve: https://adatbank.mlsz.hu/match/52/18/20841/9/1473754.html

U14: Sárvár FC "B"-Répcelaki SE 4:1 (1:1)                                                                                                                                                                                                                                         Répcelaki SE: Németh Hunor. Varga Máté. Hatos Dominik. Gere krisztián. Mesterházi Áron. Horváth Márk. Soós Ferenc.(Horváth Nimród. 60') Soós Levente.(Horváth Zénó.46') Varga Bálint.(Balogh Milán. 57'    Gsz.: Varga Bálint. 5'                                                                                                                                                                             A mérkőzés jegyzőkönyve: http://ada1bank.mlsz.hu/match?itemId=1479532&evad=52&szervezet=18&verseny=21171&fordulo=6

Éllovas U19-es csapatunk Bükre látogatott a hétvégén,a tabella második feléhez tartozó hazaiak ellen győzelmi eséllyel lépett pályára. A visszatérő Gresu Zsolt szerezte meg a vezetést utánpótlás csapatunknak a 17. percben. A kiegyenlített találkozón mind a két csapat előtt adódott gólszerzési lehetőség,de a hazaiaknak sikerült egyenlíteni a 34. percben Nagy Dániel révén. A jó iramú első félidő végén jött a slussz poén,amikor Szabó Balázs megszerezte a vezető találatot,így egygólos előny birtokában térhettek  pihenőre fiataljaink. A második játékrész is gyors góllal kezdődött,amit a hazaiak értek el a 48. percben,így megint döntetlen állásból folytatták a küzdelmet a felek. Sokáig egyenló erők játékát láthatták a szurkolók,ám a mérkőzés hajrája fiataljainknak sikerült jobban,először a 73. percben jött a szokásos Verasztó Barnabás gól,amivel harmadszorra is megszerezte a vezetést utánpótlás csapatunk.  A lefújás előtt öt perccel pedig ismét jött Gresu Zsolt,aki növelte csapatunk előnyét és egyben bebiztosította a Répcelaki győzelmet. Így nyolc mérkőzést követően hét győzelem mellett egy döntetlennel torony magasan vezeti a tabellát Tóth Zsolt és Graszl Péter csapata. Gratuláció a győzelemhez és az eddigi remek szerepléshez! Így tovább!

72962670 2719681098053706 5100781157335695360 n

Az U14 Sárvárra látogatott a Sárvári FC "B" csapatához.  A mérkőzést a második helyről várhatták fiataljaink kilenc ponttal,míg a hazaiak egy mérkőzéssel többet játszva hét ponttal a tabella közepéből vágtak neki a találkozónak. Jól kezdte csapatunk a találkozót,hiszen már az 5. percben megszerezte a vezetést Varga Bálint révén.  Az előny a 14. percig tartott,ekkor a hazaiak egyenlíteni tudtak Horváth Patrik jóvoltából.  Az első játékrész további részében akadtak lehetőségek a csapatok előtt,de gól nem született,így döntetlen állásnál fordultak a felek a második játékrészre.  Sajnos volt egy hat perces rövid zárlat a 47. perctől az 52. percig,amikor a hazaiak háromszor találtak be a vendégek kapujába,amivel gyakorlatilag eldöntötték a mérkőzés sorsát. A hátralévő időben gól már nem született,így az esélytelenebbnek hitt Sárvári második csapat végül otthon tartotta a három bajnoki pontot,amivel megelőzték utánpótlás csapatunkat,igaz egy mérkőzéssel többet játszottak. Jövőhéten a tabella utolsó helyezettje(uraiújfalu) látogat Répcelakra,tehát jó esély igérkezik hazai környezetben a győzelmek számának gyarapítására,amit a negyedik helyről várhat az U14. További sikereket kívánunk! Hajrá Répcelak!                                            Szerző: Finta László