U16: Védelmi hibáinkat a fiatal Agg Bence könyörtelenül kihasználta.

U16: Répcelaki SE Sport36-Uraiújfalu SE 1:3 (0:0)

Répcelaki SE:                                                                                                                                                                                                                                                                                          Németh Máté. Szabó Balázs.  Csontár Péter.  Purt Kevin.  Varga Levente. Szabó Bálint.(Varga Dániel.89') Németh Balázs. Bognár Bence. Petró Petróniusz. Varga Bence. Kovács Gábor.      Gsz.: Bognár Bence. 78'

Az utolsó fordulóra maradt a döntés,hogy dobogós helyen vagy a negyedik helyen végez utánpótlás csapatunk. A jó idő és a nagy tét sok nézőt csalogatott ki a lelátóra,közel százan tekintették meg a mérkőzést,a gyerekek jó hangulatot teremtettek a mérkőzésen. Az első félidő Répcelaki fölénnyel telt,de kevés helyzetet tudott kidolgozni csapatunk,a vendég védelem jól álta a hazai próbálkozásokat. A második félidőben is maradt a hazai fölény, Ám az 54. percben egy védelmi hiba után a 108 gólnál tartó Agg Bence csapott le a labdára majd kapura tört és a büntető területen belül kilőtte a bal alsó sarkot. 0:1

61556988 1610052045792603 8017615712883310592 n

Egy hazai támadás bontakozik ki a második félidőben.

Tovább tartott a hazai fölény,kapufát is sikerült eltalálni,a vendégek kapusa több lövést védeni tudott, a 78. percben egy beadást követően a labda kijött a kapusról,a lepattanóra pedig Bognár Bence érkezett,aki egy méterről a kapuba pofozta a játékszert. 1:1 Nem sokáig élt a remény,hiszen a hátsó alakzat ismét megajándékozta Agg Bencét egy labdával,aki most sem hibázott a kapussal szemben,ismét a bal alsó sarokba lőtt. 1:2  A gólt követően ugyan próbálkozott támadásokat vezetni csapatunk,ám gólt nem sikerült szerezni,viszont egy eladott labda a hátsó alakzatba végleg eldöntötte a mérkőzést,a szabad labdára Agg Bence ment és a kapusra vihette a labdát,aki laposan a kapus mellett a kapu közepébe passzolt. 1:3 A vendégek egy Agg Bencével jobbnak bizonyultak,és megérdemelten vitték el a három pontot,és megszerezték az ezüst érmet,a görcsösen játszó csapatunknak pedig maradt a negyedik hely. Ami nem rossz ugyan,de pár fordulóval ezelőtt még a bajnoki cím is elérhető közelségbe volt,most pedig még az érem sem jött össze. A negyedik helyhez gratuláció a csapatnak! 61558747 1610052269125914 8583929252762615808 n