Szép győzelmeket szereztek utánpótlás csapataink.

U19: Rum KSC-Répcelaki SE Sport36 3:4 (2:2)  U16: Kemenesalja FC-Répcelaki SE Sport36 3:6 (1:4)

U19: Répcelaki SE:                                                                                                                                                                                                                                                                                 Horváth Bence. Szabó Balázs. Csontár Péter. László Krisztián. (verasztó Barnabás.54') Varga Levente. Németh Balázs. Tengelits Patrik. Varga Levente.  Koronczai Erik. Kurucz Kevin.  Lékai Csongor.           Gsz.: László Krisztián 11'   Kurucz kevin 40'  Varga Levente. 75'   Verasztó Barnabás. 85'

A mérkőzés jegyzőkönyve: https://adatbank.mlsz.hu/match/49/18/18899/29/1388574.html                                                                                                                                  >>További képek>>

U16: Répcelaki SE:                                                                                                                                                                                                                                                                                  Varga Dániel. Szabó Balázs. Varga Levente.   Szabó Bálint. Németh Balázs.  Bognár Bence. Németh Máté. Petró Petróniusz. Varga Bence. Purt kevin. Kovács Gábor.       Gsz.:  Varga levente. 8' 17'    Szabó Balázs 13'    Németh Balázs. 37'  66'  77'

Az elmúlt hetek sikertelenségei után kellemes hétvégéje volt utánpótlás csapatainknak. Pénteken az U16 Vönöckre látogatott,ahol az volt a mérkőzés tétje,hogy győzelem esetén az utolsó fordulóban akár a második helyet is megszerezhetik fiataljaink.  Ennek tudatában léptek pályára,hamar megszerezték a vezetést és már a 17. percben három gólos előnyre tettek szert. A hazaiak ugyan szépíteni tudták,ám erre még az első félidőben volt válasza csapatunknak,így három gólos Répcelaki vezetésnél fordultak a felek a második játékrészre. Ahol növelni is tudta előnyét utánpótlás csapatunk,de a végén Angol-Magyar eredmény született,tehát magabiztos győzelmet követően az utolsó fordulóra maradt a kérdés,hogy második,harmadik vagy negyedik helyen végez  U16-os csapatunk. Az Uraiújfalu nyert hazai pályán,a kőszeg pedig kikapott Celldömölkön,így pontban beértük a Kőszegieket,míg három pont előnye van az Újfalusiaknak velünk szemben,ám az utolsó fordulóban Répcelakon fognak vendégeskedni,így hazai környezetben dőlhet el az érmek sorsa.

61428949 1608300872634387 9054276975388000256 n

Szabadrúgás kedvező helyről.

Jó tavaszi szereplést követően Ikerváron ledobta a vasmacskát az U19-es csapatunk. Rumban gondolták úgy,hogy ideje lenne felhúzni a mélyből és tovább haladni.  Az első játékrészben felváltva estek a gólok,mindig a hazaiak szerezték meg a vezetést,amire mindig volt válasza  fiataljainknak. A második játékrészt döntetlen állásból folytatták a felek,ahol ismét a hazaiak tudtak először betalálni,így  nem maradt más hátra mint futni az eredmény után.  Fölénybe került utánpótlás csapatunk,a kapujához szegezte ellenfelét,és sorra dolgozta ki a helyzeteket,de ezek kimaradtak. A hazaiak erejéből csupán a rombolásra tellett. A kimaradt helyzetek és a mezőnyfölény a 75. percben meghozta az egyenlítést, Varga Levente távoli bombáját nem védhette az egyébként remekül védő hazaiak kapusa,a labda a jobb felső sarokba vágódott. Tovább tartott a vendégek támadás sorozata,és jöttek a gólszerzési lehetőségek is. A 85. percben egy remek labdát kapott a büntető területen belül Verasztó Barnabás,aki a kapussal szemben higgadtan laposan a kauba lőtt.  A vezetés után kissé visszaállt csapatunk,és a hazaiak előtt is adódott lehetőség,de a vendég kontrák veszélyesek voltak. Egy remekbe szabott vendég kontrát követően Verasztó Barnabás ismét a kapussal szemben találta magát,kínálta magát a bal hosszú oldal, a fiatal sérüléséből felépült tehetség a kapus lábai között szerette volna ellőni a labdát,ám az elakadt a kapusba,így maradt a lefújást követően az egygólos Répcelaki siker. Szemre is tetszetősen játszó csapatunk megérdemelt győzelmet aratott a tabellán előkellőbb helyet foglaló hazaiakkal szemben. Mind a két győzelemhez gratuláció! Szép volt fiúk! Hétvégére pedig sok sikert a jó befejezéshez!

62011305 1608301039301037 1483351630953840640 n                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                Varga Levente megy fel fejelni

Szerző: Finta László

A Répcelaki Sportegyesület 1948 óta működik. Jelenleg 3 szakosztály tartozik az egyesületbe.