Labdarúgás, U19: vízilabda eredmény a tavalyi bajnok ellen

Itt még a vendégek voltak térden a büntető utáni hazai vezetésnél

Répcelaki SE - Celldömölki VSE 6:10 (6:4)

Répcelaki SE:  Lékai Csongor. Németh Zoltán. Szabó Márton. Rajos Dominik. Töreki Amand. László Dániel. Verasztó Barnabás. Rajos Bálint. Catomió Balázs. Tengelits patrik. Németh Gábor Kristóf.
Gsz.: Catomió Balázs 15’  Németh Gábor Kristóf 22’ 43’ 45’   Verasztó Barnabás 26’ 39’

Öt játékos játszott vissza a felnőtt keretből második forduló utánpótlás mérkőzésén. A vezetést a vendégek szerezték meg,amit Catomió Balázs hamar kiegyenlített. Aztán a vendégek percei következtek,két gólos előnyre tettek szert. Németh Gábor a 22.percben szerzett góljával egy gólos lett a különbség,de három perc elteltével ismét két gólos előnyre tett szert a vasutas utánpótlás gárda. 2:4 után megtáltosodtak fiataljaink,alig húsz perc alatt négyszer köszöntek be a vendégek kapujába: Először Verasztó Barnabás szépített,majd kiegyenlítette a találkozó állását,ezután Németh Gábor percei jöttek: A 43.percben büntetőből megszerezte a vezetést,majd a lefújás előtt kapussal szemben higgadtan helyezett a hálóba,így két gólos előny birtokában térhetett pihenőre utánpótlás csapatunk. A második játékrész elején hamar jött a szépítő,majd az egyenlítő találat a vendégek részéről. A77.percig még döntetlen volt az állás,fáradó csapatunk mellett a második játékrész hajrájában elkerülhető gólokat szereztek a celldömölkiek,így az első félidő hazai gólszürete után a vendégek vették át a szüreti puttonyt,és tele pakolták,ami számszerűleg tíz gólban mérendő. Több volt a mérkőzésben,talán a második játékrészben nagyobb elszántsággal pontot,pontokat lehetett volna szerezni. Az első félidőben meglepődött a vendég csapat,majd a másodikban is meglepődtek,hiszen amilyen nehéz volt számukra az első etap,úgy a második annyira volt sima. vasárnap lehet javítani a Vasszécsenyi fiatalok ellen vendégként.

Szerző: Finta László

A Répcelaki Sportegyesület 1948 óta működik. Jelenleg 3 szakosztály tartozik az egyesületbe.