Megtört a jég, begyűjtötte első bajnoki győzelmét a kosárcsapat!

Összefoglaló a kosárlabdacsapat előző három mérkőzéséről.

Répcelaki SE - Vasvári KSE 66-54 (15-11,13-21,14-9,24-13) 2019. március 7. csütörtök
Horváth Richárd 7/3
Kovács Milán 14
Kun Gergő 20/6
Németh Andor 2
Silnicki Zoltán 19/6
Varga Szabolcs 4

Köszönjük szurkolóinknak a fantasztikus buzdítást. Végre sikerült meghálálnunk belénk fektetett bizalmukat. A negyven perc nagy részében kézben tartottuk a mérkőzést. Süsü, Gergő és Milán húzták a csapatot az első győzelmünk felé. Igazi csapatmunka volt, az elmúlt másfél szezon gyümölcse végre beérett.
Bízunk a további sikeres folytatásban.

Falco KC U20 – Répcelaki SE 76-39 (29-4,14-10,14-15,19-10) 2019. február 27. szerda
Wittinger Tamás 2
Szerettünk volna egy jó mérkőzést játszani a fiatalokkal. Az első negyed kivételével ez sikerült is. Nem lehet ilyen lassan kezdeni a meccseket, pörögnünk kell az első perctől kezdve. Össze kell kapjuk magunkat mert a következő fordulóban reális győzelmi esélyünk lehet a Vasvár ellen otthon.

Répcelaki SE – 9700.hu ingatlaniroda 34-96 (4-23,7-17,12-34,11-22) 2019. február 21. csütörtök