A lipótiak örülhettek a vasárnapi találkozó végén

Vasárnap hazai pályán fogadta felnőtt csapatunk a lipóti gárdát - Turai László, szakosztályvezetőnk értékelése.

„Az első félidő mind támadásban, mind védekezésben jól, látványos játékkal, jó kapusteljesítménnyel, zajlott. 4 gólos vezetéssel  mentünk pihenőre.

A második félidő folytatódott a jó kapusteljesítmény, viszont a játék képe már nem azt mutatta, amit az első félidőben: pontatlan passzok, pontatlan befejezések, kihagyott helyzetek jellemezték, a csapatjáték gyakorlatilag teljesen szétesett. A csereként pályára lépő játékosok nem tudták felvenni a ritmust és sok hibával játszottak. A mérkőzés bosszantó egy gólos vereséggel végződött.”

Lányaink a bajnokság folytatásaként legközelebb 11.08-án, vasárnap Mosonszolnokra látogatnak majd, míg a Répce Sportcsarnokban 11.15-én 16:30 órás kezdettel szurkolhatunk értük, amikor is Győrújbarát csapatával csapnak össze.