Nagy kihívások állnak futsal csapatunk előtt

Almásfüzitő együttese visszalépett és a csornaiak bajnokságban való szereplése is kétséges, így úgy tűnik, a regionális futsal bajnokság 6 csapatra szűkült… A feszes menetrend miatt a héten két meccs is várt volna csapatunkra, Gugcsó Benjamin játékos-edző osztotta meg velünk a hét történéseit:

„A 01.25-ére tervezett SZC Futsal elleni visszavágót több hiányzónk miatt szerettük volna halasztani, ám sajnos az új időponttal kapcsolatban nem járt sikerrel a teremgondokkal küzdő az ellenféllel való egyeztetés – elengedni kényszerültünk azt az összecsapást.

01.29-én, pénteken Győrújbarátot fogadtuk hazai pályán, ám továbbra is üres lelátó előtt. Újra kiegészülhetett csapatunk, mégis ezalkalommal is szűk létszámmal vártuk a meccset. Az első félidőben kiegyenlített volt a mérkőzés, a csapat nagyon jó összhangban játszott - Ágoston Szilárd szép befejezéseinek hála a szünetre 2:1-es vezetéssel mehettünk. A második játékrész közepére felpörögtek az események, 2-gólos vezetést is szereztünk, ám a végjátékra sajnos újra elfogyott az erőnk és több vitatható helyzet is nehezítette a dolgunkat: végeredményként 5-6 került a jegyzőkönyvbe. Az utolsó percben kiállított Ágoston Szilárdot sajnos nélkülözni kényszerülünk a hétfő esti Sárvár elleni összecsapáson.

Nagyon várjuk a 02.01-jei idegenbeli játékot, mindenki nagyon motivált, természetesen nyerni szeretnénk.

Továbbra is dolgozunk a létszámunk növelésén, ám ez a jelenlegi helyzetben nem egyszerű. Úgy érzem, sokat tanulunk ebben a szezonban: ezeket a tapasztalatokat a következő évben jól fogjuk tudni majd kamatoztatni.”