Tovább dübörög a Regionális Futsal Bajnokság: pénteken Győrújbaráttal mérkőzünk meg

01.22-én a tabella második helyén álló győri SzC Futsal Kft. csapatát fogadtuk hazai pályán, míg ezen a héten pénteken, 01.29-én 20:20 perctől a Baráti Futsal CSE vendégeskedik majd nálunk (a jelenleg érvényben lévő rendelkezések okán zárt kapuk mögött zajló összecsapáson).

Múlt pénteken csapatunk veretlenül, több gyönyörű győzelmet maga mögött tudva léphetett pályára, ám a mérkőzésnek nem voltak jó előjelei. A csapat egyik kulcsjátékosa, a játékos-edző Gugcsó Benjamin korábbi kiállítása miatti eltiltását töltötte, így csak a pálya széléről segíthette társait, s a kispad is egészen rövid volt - így tudták a fiúk, hogy nehéz mérkőzésre készülhetnek.

„A rossz előjelek ellenére a találkozó kimondottan jól indult számunkra: az első félidőben szépen domináltunk, amely a csapat összjátékának és a kimondottan jó egyéni teljesítményeknek is köszönhető volt. Az ellenfél erőteljes ostrom alatt tartott minket, ám a gyönyörű védések és a sorra megnyert párharcok, a sikeresen befejezett támadások okán a félidei pihenőre 4:1-es vezetéssel mehettünk.

A második félidőben érezhetően elfáradt csapatunk és a Szántó Roland sérülése utáni hiányt már nem tudtuk ellensúlyozni, így végeredményként 5:7 szerepelt a táblán. Sajnálom a mérkőzést, mert más körülmények között nyerhető lett volna. Bízom a csapatunkban és még a mostani vereség ellenére is elmondhatom, hogy elégedett vagyok mindenkivel: kiadtak mindent, ami bennük volt.” – mondta el a tréner.

Az összecsapás hivatalos jegyzőkönyve

Képek a mérkőzésről

Pénteken a tabella 5. helyén álló Baráti FCSE csapatát fogadják majd hazai pályán (szintén zárt kapus mérkőzésen) újra soraik közt tudva Szántó Rolandot és Gugcsó Benjamint.