24
2017

Álláshirdetés: takarítót keresünk a Répce Sportcsarnokba

A Répcelaki Sportegyesület újonnan épülő Sportcsarnokába takarító munkakörbe keres új munkatársat.

FOGLALKOZTATÁS JELLEGE

•    Teljes munkaidő

FELADATOK

•    A csarnok belső helyiségeinek (irodák, mellékhelyiségek, öltözők, fürdők, sporttermek, lelátó, előtér, folyósok, lépcsőház) takarítása, esetenként (nagyobb fizikai megterhelést nem jelentő) udvari munkák, portaszolgálat

ELVÁRÁSOK

•    Minimum 8 általános iskolai végzettség
•    Precíz, megbízható munkavégzés, rugalmas rendelkezésre állás

ELŐNY

•    Répcelaki (esetleg nicki, csánigi) lakhely

AMIT KÍNÁLUNK

•    2017. júniusi munkakezdés
•    Hosszútávú munkalehetőség
•    Modern, jól felszerelt, fiatalos munkakörnyezet

Jelentkezés és bővebb információ Gallen Ervin létesítményvezetőnél:
Személyesen munkaidőben: Répcelaki Sportegyesület sporttelepe, Répcelak, Petőfi u. 73. (sportiroda)
Telefon: +36-30-367-7613

JELENTKEZÉSI HATÁRIDŐ: 2017. május 31.

pdf2A hirdetés letöltése PDF formátumban

Répcelaki Sportegyesület

A Répcelaki Sportegyesület 1948 óta működik. Jelenleg 3 szakosztály tartozik az egyesületbe.

  • Répcelaki Sport
  • +36 30 195 3779
  • repcese[kukac]repcenet.hu
  • 9653 Répcelak
    Petőfi Sándor utca 73.

Félfogadás - Ügyintézés

  • HÉTFŐ 9:00 - 16:00
  • KEDD 9:00 - 16:00
  • SZERDA 9:00 - 16:00
  • CSÜTÖRTÖK 9:00 - 16:00
  • PÉNTEK 9:00 - 16:00
  • EBÉDIDŐ 12:00 - 13:00

Közösségi háló

Kövess minket a közösségi portálokon is!